Historie

Sídlo AedAkciová společnost AED project patří mezi nejvýznamnější projekční a inženýrské kanceláře v České republice. Od počátku svého působení získala díky spolupráci s předními architektonickými ateliéry, developery a dodavatelskými společnostmi, jedinečné zkušenosti a reference.

Ing. Zbyněk Ransdorf a ing. Aleš Marek, se potkali již v roce 1983 na Fakultě pozemních staveb ČVUT v Praze. Po ukončení studia se opět sešli v Pragoprojektu v ateliéru pozemních staveb vedeném prof. akad. arch. Petrem Keilem.

Po změně společenského systému začali spolu projektovat samostatně. Od roku 1991 jako sdružení, v roce 1992 založili společnost s ručením omezeným, kterou v roce 2002 transformovali na akciovou společnost.

V současnosti zpracovává více než stovku zakázek, z toho je cca polovina ve fázi tvorby dokumentace a zbytek ve fázi projednávání a inženýrské činnosti.

Aktuality

3349.jpg

"Medailové žně" na soutěži Best Of Realty

Hned čtyři ocenění získaly projekty ateliéru AED project na soutěži Nejlepší z realit 2017. více… ]

3340.jpg

Aleš Marek v porotě soutěže Diplomky 2017

V 18. ročníku soutěžní přehlídky letos dominovala Fakulta architektury ČVUT v Praze. Vítězkou se stala Veronika Indrová s projektem Stadion Strahov. Na Fakultě architektury Českého vysokého učení technického v Praze (FA ČVUT) její práci vedli Tomáš Novotný, Jakub Koňata a Tomáš Zmek. více… ]

3339.jpg

Kotelna s cenou ze Stavby roku!

Kotelna Park Radlice v Praze získala Cenu Ministerstva průmyslu a obchodu. více… ]

Archiv aktualit