Historie

Sídlo AedAkciová společnost AED project patří mezi nejvýznamnější projekční a inženýrské kanceláře v České republice. Od počátku svého působení získala díky spolupráci s předními architektonickými ateliéry, developery a dodavatelskými společnostmi, jedinečné zkušenosti a reference.

Ing. Zbyněk Ransdorf a ing. Aleš Marek, se potkali již v roce 1983 na Fakultě pozemních staveb ČVUT v Praze. Po ukončení studia se opět sešli v Pragoprojektu v ateliéru pozemních staveb vedeném prof. akad. arch. Petrem Keilem.

Po změně společenského systému začali spolu projektovat samostatně. Od roku 1991 jako sdružení, v roce 1992 založili společnost s ručením omezeným, kterou v roce 2002 transformovali na akciovou společnost.

V současnosti zpracovává více než stovku zakázek, z toho je cca polovina ve fázi tvorby dokumentace a zbytek ve fázi projednávání a inženýrské činnosti.

Aktuality

3338.jpg

ERA Stavbou roku Pardubického kraje

Budova nového Administrativního a vývojového centra společnosti ERA získala hlavní cenu v kategorii Stavby pro průmysl, zemědělství a vodní hospodářství. více… ]

3331.jpg

Hlasujte pro Kotelnu!

Kotelna park v Radlicích byla odbornou porotou soutěže Stavba roku 2017 vybrána mezi finalisty. více… ]

3330.jpg

Kotelna v soutěži Stavba roku

Rekonstrukce zchátralého areálu v pražských Radlicích se uchází o Stavbu roku 2017. více… ]

Archiv aktualit