Main Point ve finále MIPIM

Porota soutěže MIPIM Awards zařadila mezi finalisty letošního ročníku soutěže i Main Point Karlín projektovaný společností AED project.

MPK_Detail2.jpg

, aby vybrala finalisty ceny pro rok 2012. V letošním roce se ceny budou udělovat take v nových kategoriích. “Cítili jsme, že je důležité kategorie rozšířit tak, aby lépe vystihovaly různé segmenty realitního trhu a braly v úvahu nový vývoj,” uvedl FiIlippo Rean, ředitel MIPIM. “Přidali jsme kategorii Průmyslový a logistický development a Rekonstruované kancelářské budovy.
Porota zkoumala více než 100 projektů, ať už dokončených nebo připravovaných, a do každé kategorie vybrala po třech finalistech. Na letošním ročníku jsou zastoupeny projekty ze 47 zemí včetně České republiky, Vietnamu, Uruguaye, Španělska, Srbska, Kazachstánu, Argentiny nebo Brazílie.
Vítězové MIPIM Awards budou vyhlášeni na slavnostním předávání cen dne 8. března v 18:30 ve Velkém sále v Palais des Festivals v Cannes.

Porota nejprestižnějšího světového veletrhu realit MIPIM vybírala z více než 100 projektů, ať už dokončených nebo připravovaných.Na letošním ročníku jsou zastoupeny projekty ze 47 zemí včetně České republiky, Vietnamu, Uruguaye, Španělska, Srbska, Kazachstánu, Argentiny nebo Brazílie.

Main Point Karlín navržený architekty ze studia DaM, je nominován v kategorii Nejlepší kancelářský a obchodní objekt společně s budovou Heron Tower ve Velké Británii (arch. Kohn Pedersen Fox) a nizozemským TNT centrem (arch. Paul de Ruiter).

Vítězové MIPIM Awards budou vyhlášeni na slavnostním předávání cen dne 8. března v 18:30 ve Velkém sále v Palais des Festivals v Cannes.