Cena za nejlepší interiér

Jedna z nejnovějších realizací vzniklých podle projektu AED project, prodejna italských specialit Wine Food Market na pražském Smíchově, získala cenu za nejlepší interiér prodejny roku 2010. Ocenění přiřkla prodejně odborná porota soutěže, kterou každoročně vyhlašuje odborný časopis Regal.

WFM_prodejna_roku.jpg

Prodejna, která vznikla podle návrhu architektů ADR, zaujala sedmičlennou porotu složenou z odborníků na retail prodej, in-store design a marketing a reklamu. Porota ocenila prodejnu jako nejlepší v kategorii potravinových specializovaných prodejen, nejvíce se hodnotitelům líbil koncept prodejny, design a čistota navrženého interiéru, široká nabídka produktů, přehlednost uspořádání a dostupnost sortimentu a snadná orientace pro kupující. Zaujalo také přehledné a dobře viditelné označení obchodu a využívání materiálů a nástrojů na podporu prodeje. 

Soutěž „Prodejna roku“je určená maloobchodním nezávislým prodejnám, které provozuje firma s českým kapitálem a které nejsou součástí obchodních center a parků. Soutěží se ve třech hlavních kategoriích, pravidelně se udělují ceny také za „Nejlepší exteriér“, „Nejlepší interiér“, „Nejlepší chování personálu“, „Nejlepší práce s POP/POS“
Pořadatelem v pořadí pátého ročníku soutěže byl tradičně Regal, časopis zaměřený na marketing a management obchodu z vydavatelství Economia, odborným garantem společnost TÜV SÜD Czech, generálním partnerem soutěže letošního ročníku byla Komerční banka. Soutěže se letos účastnilo 60 provozoven z celé České republiky. Více informaci najdete zde.