2 x Nejlepší z realit 2016!

Dvě ocenění si kancelář AED project odnesla z letošního vyhlášení soutěže Nejlepší z realit: své kategorie vyhrály Grand Hotel Ambassador v Karlových Varech i Rezidence Černošice. 3. místo navíc získala WhiteGray Residence na Praze 4.

1msto_Grandhotel_Ambassador_Nrodn_Dm_KV.jpg

O vítězích 18. ročníku soutěže „Nejlepší z realit – Best of Realty“, která se v tuzemsku považuje za nejprestižnější ve svém oboru, rozhodla devítičlenná odborná porota v čele s Ing. Pavlem Kühnem (Česká spořitelna – Erste Corporate Banking). Členy jury byli zástupci Asociace pro rozvoj trhu nemovitostí (ARTN) a dalších profesních sdružení, agentur pro výzkum trhu, bankéřů, realitních makléřů a poradenských společností.

Grandhotel Ambassador uspěl v kategorii Hotelů. Hotel získal prvenství za elegantní a citlivou rekonstrukci historického domu v centru Karlových Varů. Po dlouhých letech chátrání byla tomuto krásnému secesnímu domu opět vrácena jeho historická krása. Hlavní sál jej předurčuje k tomu, aby se hotel také stal významným kulturně-společenským centrem města.

Rezidence Černošice získala prvenství v kategorii Obytných domů do 25 bytů. Porota ocenila moderní a zároveň komorní pojetí projektu, jehož architektura se snoubí s elegancí, oplývá lehkostí a smyslem pro detail. Rezidence plynule navázala na stávající zástavbu a svým obyvatelům nabídla skutečně klidné a komfortní příměstské bydlení.

V téže kategorii uspěla i WhiteGray Residence na Praze 4 od architektů KAAMA.

Více informací zde.