Hlavní inženýr projektu - projektant pozemních staveb

Společnost AED project a.s. přijme do svého kolektivu kolegu/ - yni na pozici:

„HLAVNÍ INŽENÝR PROJEKTU - PROJEKTANT POZEMNÍCH STAVEB“

Náplň práce:

  • vedení / řízení projektu
  • samostatná tvorba projektové dokumentace
  • zajištění a příprava podkladů pro profese – kompletace stavební části projektu
  • koordinace stavební a profesní části projektu

Požadavky:

  • VŠ, min. 5 let praxe v projekci
  • praxe v zahraničí v oboru výhodou
  • znalost práce na PC – MS Office
  • práce s CAD produkty (AutoCAD, Revit)
  • dobré prezentační a organizační schopnosti, logické myšlení a argumentace
  • komunikativnost, rozhodnost, zodpovědnost, pečlivost, kreativita
  • časová flexibilita
  • znalost Aj nebo Nj výhodou

Nabízíme:

  • zázemí prosperující společnosti
  • kreativní a různorodou práci spojenou s osobním rozvojem
  • velmi dobré platové ohodnocení + benefity (karta Multisport, stravenky, firemní telefon... )
  • možnost seberealizace a profesního růstu
  • moderní neformální pracovní prostředí
  • místo výkonu práce: Praha 5
  • nástup možný dle dohody

V případě zájmu o tuto pozici své CV zasílejte na e-mail: personalni@aedproject.cz.